پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

سه‌شنبه, 29 مرداد 1398

زبان

       
 فارسی  English  العربیة  کوردیِ

اخبار

دسته بندي اخبار 
سیمان تامین شستا رکورد شکن شد رشد دو برابری سود و درآمد سرمایه‌گذاری‌، در راستای تامین منافع سهام‌داران 
تازگی گزارش‌هایی از عملکرد هلدینگ‌های تابعه شستا منتشر شد که نشان از تغییرات مهم در سوددهی شرکت‌های تابعه داشت. تحولات این شرکت مهم در اقتصاد ایران(که صاحبان اصلی‌اش مردم و بیمه شدگان تامین اجتماعی هستند) درسایه یکی از مهمترین وعده‌های مورد تاکید رییس جمهور و وزیر کار رخ داد. هر چند جوانگرایی مدیریتی، یک تحول اساسی بود که میوه و نتیجه این اقدام درعملکرد شستا نشان داده حضور چهره‌های اقتصادی متخصص و جوان منشا اثر است.
کد خبر : ۱۸۳۷  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ 
۱۷:۳۸:۱۹  | 
پیوند خبر
تعطیلی دفاتر شرکت‌های سیمانی پروژه انتقال اشتغال به شهرستان‌ها كلید خورد 
رضا جمارانیان مدیرعامل سیمان تامین :در این پروژه تعدیل نیرو و کاهش هزینه های پرسنلی مطرح نبود و بر عکس برخی ادعاهای مطرح شده، افزایش کارایی منابع انسانی همچون مدیران مالی، بازرگانی ، برنامه ریزی و … مطرح بود؛ چرا که با انجام این انتقال‌ها حضور تمام وقت مدیران عامل و مدیران میانی شرکت ها در محل کارخانه و شرکت در شهرستانها را شاهد هستیم که این موضوع به معنای ارتقای کارایی و بهره وری است.
کد خبر : ۱۸۳۶  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ 
۱۶:۶:۲۸  | 
پیوند خبر
اقدام مثبت شستا ؛ حذف پاداش ها 
با دستورمحمد رضوانی‌فر مدیرعامل شركت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا)، پاداش اعضای حقوقی و حقیقی شركت‌های مدیریتی حذف شد تا مبلغ پرداختی در این بخش به صفر برسد.
کد خبر : ۱۸۳۵  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ 
۱۱:۱۶:۲۷  | 
پیوند خبر
در این حوزه ازمجموع ۱۸۷ شرکت مدیریتی  شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعیتاکنون مجامع ۱۱۰ شرکت برگزار شده که به دستور مدیرعامل شستا و بنابر ملاحظات ماده ۸۴ «قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی ا ...
رشد فروش رشد فروش ۷۶ درصدی 
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) از رشد فروش ۷۶ درصدی ۲ ماهه سال ۹۸ در شرکت های شستا خبر داد.
کد خبر : ۱۸۳۴  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ 
۱۱:۱۰:۴۵  | 
پیوند خبر
تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) از رشد فروش ۷۶ درصدی ۲ ماهه سال ۹۸ در شرکت های شستا خبر داد. به گزارش روز چهارشنبه روابط‌عمومی شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی، م ...

V5.4.0.0